Pogoda dopisuje, słońce pięknie świeci, więc warto na wiosenny relaks wybrać czas spędzony z książką.
A po jaką lekturę sięgnąć, by umilić sobie czas? My, jak zawsze śpieszymy z pomocą w doborze książek.Najwyższy czas znów zapalić gwiazdy - Virginie Grimaldi

Anna - matka dwóch córek: 12-letniej Lily i 17-letniej Chloe stara się uporządkować własne życie. Kiepsko jej to wychodzi, dlatego gdy traci pracę postanawia rzucić wszystko i zabrać córki w podróż życia do Skandynawii, by ocieplić relacje w rodzinie. Czy taka szalona podróż jest w stanie coś zmienić w życiu?

Ta książka z pięknym tytułem jest nie tylko pełna ciepła i uroku, lecz także na pewno porwie czytelnika od pierwszych stron. Zarazem dowcipna, jak i życiowa. Na długo zapadnie w pamięci!W zapomnieniu - Agnieszka Lingas-Łoniewska

"Czy mówiłem już kiedyś, że cię kocham?
Nie?
To kiedyś ci powiem..."

"W zapomnieniu" to historia Magdy, która po latach wraca do rodzinnego miasta. A na jej drodze pojawia się dawny kolega z dzieciństwa Michał, który samotnie wychowuje brata. Czy dwoje ludzi o zupełnie skrajnych osobowościach i przeszłości są w stanie odnaleźć w sobie miłość i szczęście?

Kolejna emocjonująca powieść autorki. Fani historii miłosnych nie będą zawiedzeni!O włos - Katarzyna Bonda

Wejdź w świat sutenerów, prostytutek, narkotyków, przekrętów, dużych pieniędzy i zabójstw. Najnowsza książka Katarzyny Bondy dostarczy ogrom kryminalnych emocji.

Były policjant Jakub Sobieski wraz z aspirantką Adą Kowalczyk prowadzą nieformalne śledztwo dotyczące zabójstw młodych kobiet.

Pełna zagadek do rozwiązania historia, która prawie cały czas naprowadza czytelnika na nowe tory. To książka intrygująca i z dużą ilością zwrotów akcji. Dreszcz emocji gwarantowany, więc fani autorki, jak i miłośnicy kryminałów powinni być zadowoleni.Wiosna zaginionych Tom 1
Lato utraconych Tom 2
Jesień zapomnianych Tom 3
Anna Kańtoch

Bohaterką serii Anny Kańtoch jest emerytowana policjantka Krystyna Lesińska, która wiele lat wcześniej straciła brata. Zaginął on w młodości w trakcie górskiego wyjazdu. Krystyna rozpoznaje dawnego znajomego - Jacka, który jako jedyny z tej wyprawy wrócił cało. Policjantka po latach wraca do sprawy, gdyż bardzo chciałaby dowiedzieć się, co zaszło w trakcie tego wyjazdu. Na pomoc Jacka Krystyna nie ma co liczyć, gdyż mężczyzna zostaje zamordowany.

Zaczyna się seria kryminalnych zawiłości, tajemnic sprzed lat i sekretów do rozwiązania.Ostatnia na imprezie - Bethany Clift

Koniec świata w 2023 roku? Tak dzieje się w książce "Ostatnia na imprezie"

Grudzień 2023 - na świecie w zawrotnym tempie rozprzestrzenia się wirus 6DM i nie ma przyszłosci dla ludzkiego gatunku. Jedna kobieta przetrwała apokalipsę i wyrusza ona w samotną podróż, by przetrwać w upadającym świecie.

"Ostatnia na imprezie" to książka o przetrwaniu, poszukiwaniu siebie, samotności i odwadze.Teściowa - Sally Hepworth

"Teściowa" to książka obyczajowa z wątkiem psychologicznym i niewątpliwie ciekawym zakończeniem.

Relacja Lucy i Diany - synowej i teściowej jest dość napięta. Kiedy Diana umiera zaczynają się podejrzenia, iż jej śmierć nie była ani samobójcza, ani przypadkowa. Co się wydarzyło w rodzinie Goodwinów? Jakie sprawy przy okazji śmierci Diany zostaną ujawnione?

"Teściowa" to ciekawie napisana powieść o relacjach międzyludzkich, kłopotach rodzinnych i kłamstwie. A także o tym, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu.Seria Mru Mru - Kaisa Happonen
Mru Mru
Mru Mru i jagoda
Mru Mru i gwiazda

Świetna i ciekawa propozycja dla mniejszych czytelników.

Historie przyjaznej niedźwiedzicy Mru Mru napisana przez fińską pisarkę. Mru Mru razem z małymi czytelnikami odkrywa i poznaje otaczający świat.